Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) afişi
Keşfet / Diziler / Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj)

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj)

Yoksulluk içinde doğan Zhang Long, sınıf arkadaşları tarafından küçümsenir. Ancak azmiyle Qifeng Giyim Fabrikası’nı kurar; ilçenin en başarılı girişimcisi olur. Akıntıya karşı gelen bu yükseliş, onu akranlarının geride bıraktığı bir konuma taşıyarak ilk aşkı Zhou Qing’in saygısını kazanır. Hikâye, başarılı bir iş insanının zorluklar karşısında nasıl büyüdüğünü ve değerlerini koruyuşunu büyüleyici bir dille anlatır.

20267.4100 bölüm yayındaAksiyon, Anime, Drama

SEZONLAR VE BÖLÜMLER

Bölümler

S1 · B1Bölüm 12 dkS1 · B2Bölüm 22 dkS1 · B3Bölüm 32 dkS1 · B4Bölüm 42 dkS1 · B5Bölüm 52 dkS1 · B6Bölüm 62 dkS1 · B7Bölüm 72 dkS1 · B8Bölüm 82 dkS1 · B9Bölüm 92 dkS1 · B10Bölüm 102 dkS1 · B11Bölüm 112 dkS1 · B12Bölüm 122 dkS1 · B13Bölüm 132 dkS1 · B14Bölüm 142 dkS1 · B15Bölüm 152 dkS1 · B16Bölüm 162 dkS1 · B17Bölüm 172 dkS1 · B18Bölüm 182 dkS1 · B19Bölüm 192 dkS1 · B20Bölüm 202 dkS1 · B21Bölüm 212 dkS1 · B22Bölüm 222 dkS1 · B23Bölüm 232 dkS1 · B24Bölüm 242 dkS1 · B25Bölüm 252 dkS1 · B26Bölüm 262 dkS1 · B27Bölüm 272 dkS1 · B28Bölüm 282 dkS1 · B29Bölüm 292 dkS1 · B30Bölüm 302 dkS1 · B31Bölüm 312 dkS1 · B32Bölüm 322 dkS1 · B33Bölüm 332 dkS1 · B34Bölüm 342 dkS1 · B35Bölüm 352 dkS1 · B36Bölüm 362 dkS1 · B37Bölüm 372 dkS1 · B38Bölüm 382 dkS1 · B39Bölüm 392 dkS1 · B40Bölüm 402 dkS1 · B41Bölüm 412 dkS1 · B42Bölüm 422 dkS1 · B43Bölüm 432 dkS1 · B44Bölüm 442 dkS1 · B45Bölüm 452 dkS1 · B46Bölüm 462 dkS1 · B47Bölüm 472 dkS1 · B48Bölüm 482 dkS1 · B49Bölüm 492 dkS1 · B50Bölüm 502 dkS1 · B51Bölüm 512 dkS1 · B52Bölüm 522 dkS1 · B53Bölüm 532 dkS1 · B54Bölüm 542 dkS1 · B55Bölüm 552 dkS1 · B56Bölüm 562 dkS1 · B57Bölüm 572 dkS1 · B58Bölüm 582 dkS1 · B59Bölüm 592 dkS1 · B60Bölüm 602 dkS1 · B61Bölüm 612 dkS1 · B62Bölüm 622 dkS1 · B63Bölüm 632 dkS1 · B64Bölüm 642 dkS1 · B65Bölüm 652 dkS1 · B66Bölüm 662 dkS1 · B67Bölüm 672 dkS1 · B68Bölüm 682 dkS1 · B69Bölüm 692 dkS1 · B70Bölüm 702 dkS1 · B71Bölüm 712 dkS1 · B72Bölüm 722 dkS1 · B73Bölüm 732 dkS1 · B74Bölüm 742 dkS1 · B75Bölüm 752 dkS1 · B76Bölüm 762 dkS1 · B77Bölüm 772 dkS1 · B78Bölüm 782 dkS1 · B79Bölüm 792 dkS1 · B80Bölüm 802 dkS1 · B81Bölüm 812 dkS1 · B82Bölüm 822 dkS1 · B83Bölüm 832 dkS1 · B84Bölüm 842 dkS1 · B85Bölüm 852 dkS1 · B86Bölüm 862 dkS1 · B87Bölüm 872 dkS1 · B88Bölüm 882 dkS1 · B89Bölüm 892 dkS1 · B90Bölüm 902 dkS1 · B91Bölüm 912 dkS1 · B92Bölüm 922 dkS1 · B93Bölüm 932 dkS1 · B94Bölüm 942 dkS1 · B95Bölüm 952 dkS1 · B96Bölüm 962 dkS1 · B97Bölüm 972 dkS1 · B98Bölüm 982 dkS1 · B99Bölüm 992 dkS1 · B100Bölüm 1002 dk

TOPLULUK

Sohbete katıl

Aklından çıkmayan sahneyi, teorini veya karakteri paylaş.

0yorum
Kısa bir moderasyon kontrolünden sonra yayınlanır0/300

İZLEYİCİLER NE DİYOR

İlk sözü sen söyle

Henüz yayınlanmış bir yorum yok. Bu hikâyeye ilk yorumu sen bırak.

DİZİ REHBERİ

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj)

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) dizi bilgileri
Dizi adıBir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj)Yapım yılı2026
Dizi türüDikey kısa drama (9:16)TürleriAksiyon, Anime, Drama
Beğeni puanıHenüz yeterli oy yokYaş sınırı7.4
Sezon sayısı1Toplam bölüm100
YayımcıStarDustDil seçeneğiTürkçe dublaj
Kalite seçenekleriOtomatik HLS, kaynağa göre HD / Full HD

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) Hakkında

Yoksulluk içinde doğan Zhang Long, sınıf arkadaşları tarafından küçümsenir. Ancak azmiyle Qifeng Giyim Fabrikası’nı kurar; ilçenin en başarılı girişimcisi olur. Akıntıya karşı gelen bu yükseliş, onu akranlarının geride bıraktığı bir konuma taşıyarak ilk aşkı Zhou Qing’in saygısını kazanır. Hikâye, başarılı bir iş insanının zorluklar karşısında nasıl büyüdüğünü ve değerlerini koruyuşunu büyüleyici bir dille anlatır.

Bir başarı öyküsünün büyüsünü yakalayın: Yoksulluktan güç bulan Zhang Long’un Qifeng Giyim Fabrikası’nı kurmasıyla hayat bulan bu hikaye, girişimcilik, aile bağları ve ilk aşk temasını bir araya getiriyor. İçerik, azimle karşılanmış zorlukları ve başarıya giden yoldaki seçimleri odak noktasına koyuyor. Dram ve gerilimin dengeli akışıyla, karakterlerin iç dünyaları ve etik sınavları ön plana çıkıyor. İzleyici, bir iş insanının değerlerini nasıl koruduğunu ve toplumsal sınıf engellerini aşıp nasıl etkileyici bir yol çizdiğini takip ediyor. Format olarak derin karakter çalışmaları ve akıcı kurgu ile ilerleyen bu yapım, hem duygusal hem de düşündürücü anlar sunuyor; genç yetişkin ve yetişkin izleyici kitlesine hitap eden sıcak, etkileyici bir anlatı sunuyor.

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) dizisini Drama Vakti üzerinden Türkçe dublaj seçeneğiyle HD kalitede izleyebilirsiniz. Dizi toplam 1 sezon ve 100 bölümden oluşmaktadır ve Aksiyon, Anime, Drama türlerinde yer almaktadır. Yayımlanmış tüm bölümleri ücretsiz izleyebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) Hakkında Merak Edilenler

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) drama dizisi nereden izlenir?

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) dizisini Drama Vakti üzerindeki dizi sayfasından ve yayımlanmış bölüm bağlantılarından izleyebilirsiniz.

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) konusu nedir?

Yoksulluk içinde doğan Zhang Long, sınıf arkadaşları tarafından küçümsenir. Ancak azmiyle Qifeng Giyim Fabrikası’nı kurar; ilçenin en başarılı girişimcisi olur. Akıntıya karşı gelen bu yükseliş, onu akranlarının geride bıraktığı bir konuma taşıyarak ilk aşkı Zhou Qing’in saygısını kazanır. Hikâye, başarılı bir iş insanının zorluklar karşısında nasıl büyüdüğünü ve değerlerini koruyuşunu büyüleyici bir dille anlatır.

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) dizisi kaç sezon ve kaç bölüm?

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) dizisi şu anda 1 sezon ve 100 yayımlanmış bölümden oluşmaktadır.

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) beğeni puanı kaç?

Dizinin beğeni puanını hesaplamak için henüz yeterli izleyici oyu bulunmuyor.

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) dil seçenekleri nelerdir?

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) Türkçe dublaj seçeneğiyle sunulmaktadır.

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) ücretsiz nereden izleyebilirim?

Bir Patronun Doğuşu (Türkçe Dublaj) dizisini ve yayımlanmış tüm bölümlerini Drama Vakti üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz.